Ateşli Karım

 

 

Ana Sayfa

Fotograf

Hikayeler

 

Bize ulaşın:

Elinizde Materyal varsa paylaşalım.

arkakapi600@mynet.com

ATEŞLİ KARIM

Karım benden sekiz yaş daha küçüktür. Çok seksi bir vücudu vardır ve beni memnun etmek için seksi giysiler giyer. Uzun güzel bacaklarını asla tamamen öretmeyen dar, kısa etekler giyer. Öyle ki külotu eteğinin üzerinden her zaman belli olur. Erkekler üzerinde etkisini bildiğinden, onlarla şaklaşmaktan ve bir yerlerini çaktırmadan göstermekten hoşlanır hatta, bu sırada bana otuzbir çektirtir. Hep bu tür fantezi ve oyunlarımız vardır.

Evden ayrılmadan önce, o bacak bacak üstüne atmış, harika kalçalarını sergilerken, karşılıklı oturmuş birer kadeh birşeyler içeriyorek sohbet ediyorduk. O konuyu dönüp dolaştırıp sekse getirdi. Eğer onu seyretmekten hoşlanırsam, akşam bir başka erkekle birlikte olmak istediğini, izin verip vermeyeceğimi sordu. Ellerini bacak artasına kaydırarak “Kocaman va kalın bir yarrağı içimde boşaltmak istiyorum” dedi. Titreyen vücudunu okşarken inliyordu da. Sonra elini uzatıp benim iyice kabarıp pantolonumu zorlayan aletimi okşamaya başladı. Ardından fermuarımı çözüp, sertleşmiş yarrağımı ağzına aldı...

Sonra evden çıkıp arabaya bindik, Yanıma oturarak bacak bacak üstüne attı. Kısacık eteği daha da yukarı toplandı. Muhteşem bacakları ve çorabının üst kısmından sonra bembeyaz kalçaları görünüyordu. Benzin istasyonuna girdiğimizde, pompacı cama yaklaşırken, gözlerinde paştan çıkarıcı bir prıltıyla, elini bacağımın iç tarına uzatmış yarrağımı tutuyordu.

“Doldur” dedim. Sikini karımın amına doldur demek isterdiğimi bilmiyordu. Erkekler tuvaletine doğru yöneldiğimde, karımın neler yapabileceğini biliyordum.

Arabanın öncamı adam tarafından temizlenirken, karım vücudunu ona doğru dönecek, adamın gözlerine denk gelecek şekilde bacaklarını bir tarafa doğru iyice ayıracaktır. Adama doğru göz kırpıp hareketlenecektir. Eteği dizlerinin üzerinde toplanacak ve derin yakalı süveterinden güzel memeleri görünecektir. Adama dönüp “çok yakışıklısın, bahse girerim burada bir sürü am sikmişsindir” diyecektir.

Bu arada adamın önü kabarmış olacağından, karım gözlerini oraya dikerek, “Büyük görünüyorlar, tatlım, alttan sigortaları kontrol edecek misin?” diye soracaktır. Adam eğilip bakarken vücudunu dikkatlice inceleyecektir. Orada bir odası olup olmadığını sorarken,eli,adamın kabarmış pantolonuna doğru uzanacaktır. Karım dokunduğunda daha da sertleştiğini hissedecek, adam sikini eline doğru iyice yaslayacaktır. Karım da gittikçe daha da tahrik olacak ve uzanıp yavaşça adamın fermuarını çözecektir.

“Endişelenme kocam hemen dönmez” diyecek, eliyle sikini dışarı çıkarıp, parmaklarıya aşağı yukarı okşamaya başlarken. Elinin altında sikin daha da büyüdüğünü hissettikçe amı daha da ıslanacak ve sikişie hazır olacaktır.

“Elime boşalmak ister misin tatlım?” sorusuna adam inleyerek evet cevabı verirken, karımın sihirli parmakları, yumurtalarının üzerine doğru kayacaktır. İyice kabarıp sertleştiğini ve elinin içine boşaldığını hissedecek “oh evet geliyor, harika beyaz krema geliyor, ohhh sik elimi, boşalt içine, uuff geliyor tatlımm, oohhh elkime geliyor, boşal elime ooohhhh, daha sonra gelsem bu yarrağımı içime sokar mısın? Ooohhhhhh” diye inleyecektir.

Spermlerini fışkırtırken, adamın dizleri titriyor, bir eliylede karımın bacaklarını okşuyordur.

“Ohh bebeğim, seni yeniden gördüğüme sevindim” dedi, beni orada başlarında dikilip onları seyreder görünce. Adam olduğu yerden doğruldu. Karım adamın yarrağını rahatlatırken, ben de onları seyredip, boşalmıştım. Sikimden hala spremler damlıyordu.

Araba binip dönerken, karım kendisini parmaklamaya devam ediyordu. Derken harika bir orgazm yaşadı. Sanırım adamın yarrağını düşünüyordu. “Ne güzel yarrağı vardı, amımın içinde olmasını nekadar istedim bir bilsen..! Öyle çok boşaldı ki, elim, bacaklarım, yerler hep sperm oldu. Belki buraya gene geliriz haa?  Harika vakit geçirdiğini garanti ederim” dedi. Gülümseyerek ellerimi uzatıp sırılsıklam amcığına dokundum....

Biraz sonra ikimiz de yeniden azmış, birbirimizi hareretli bir şekil de okşuyorduk. Onun sol eli benim pontolonumun içinde, sağ eli ise kendi bacakları arasındaydı. “Ohh Tanrımmm, çok ateşlendim, Amındaki arzu beni çıldırtacak...hadi yala, em amcığımı, hadi bebeğim” diye inliyordu.

“Tamam bebeğim, sakin ol. Şimdi senin amın ı yalayacak birini bulurum otobanda. Genç biri olabilir, belki de tecrübesiz biri ha ne dersin?  O senin ateşli amını yalar artık” diye yarı alaylı söyledim.

“Ohhh Bülent, Hadi çek arabayı kenara, yala, yada hiç olmazsa parmakla amımı, n’olur” diye yalvarmaya başladı.  Yolun kenarına çektim. Bacağının birini kaldırıp pencerenin kenarına koydu, ben de onu bir yandan öperken  diğer yandan da elimi kalçalarına doğru kaydırdım. Parmağımı amına sokup hareket ettirmeye başladım. Pencereden sarkan ayağı çılgınca hareket ediyordu. Yoldan geçen herkes arabanın içinde neler yaptığımızı sanırım anlıyorlardı. Sonra başımı aşağı indirip, amına dayadım ve çığlıklar içinde patlayıp boşalana kadar, dilimle yalayıp emmeye başladım. “Geliyoruuuum, bebeğim... yala, daha hızlı yala amımı, dilini de sok ooohhh aghhhhh geliiiiyoruuummm.. ooohh çok harika, çok güzeeel”

Yalayıp onu boşaltıktan sonra, arkaya baktığımda, hemen arkamıza bir arabanın parketmiş olduğunu gördüm. Eğer karımın pencereden sarkan seksi bacağını gördüyse, sanırım  arabadaki adam külotuna boşalmıştır. 

Daha rahat hareket edebilmek için dışarı çıktık. Karım dizlerini bacaklarımın arasına kaydırarak bana iyice yaslanmıştı. O amını sikime sürtüyorken, ellerimi kalçalarına kaydırıp, eteğini yukarı sıyırdım. Ortaya çıkan mükemmel bacaklarını okşamaya başladım. Karşılıklı birbirimizi okşuyorduk. İki elimle kalçalarını yakalamış iyice kendime bastırıyordum. Eli fermuarıma doğru giderken, eğilip kulağıma “ağımıza bir balık düştü, arkada arbadaki adam koltuğa yığılmış bizi izliyor” fısıldadı.

“Bahse girerim, iyice tahrik olmuş ve bizi seyrederken boşalmıştır. Şimdi yönümüzü ona dönüp, ayağamı arabanın koltuğuna koyayım ve sen de bu haldeyken beni parmağınla becer, bu halde ona harika bir rontgen sunmuş oluruz Sonra ben tuvalete gidiyormuş gibi yaparak onun arabasına doğru yaklaşırım, eğer siki dışarda ise sana işaret veririm“ dedi. Dediği gibi pozisyon aldı ve sonra hızlı adımlarla arabaya doğru yürüdü. Şehvetli bir gülümsemeyle orta yaşlı adama bir göz attı. Adam başını arkata atmış pantolonunun önü açık, pörsümüş siki ellerinin içinde arabanın koltuğunda oturuyordu. Ona verilen gülümsemeyi görmüştü. Karım bu yaşlı adamın sikini düşünerek ve gittikçe azarak tuvalette zaman geçirmişti.

Ardından, ben adamın arabasına doğru yöneldim. Şehre kaç kilometre kaldığını sordum. Ardından sekreterimle benim bir kaç günden beri bir iş seyehatinde olduğumuz anlattım. Bir kaç kadeh bir şeyler içince sekreterimin azdığını anlattım. Bu durum da sadece bir erkeğin sikiyle oynayarak, onu sertleştirerek ve amına sokarak ve kalçalarına boşalttırarak sakinleşebilir. Ben de hal kalmadı, sen yapabilir misin ?” dedim.

Bana bakım dediklerime inanınca “Ben kendime bile yardım edemem. Size arabadayken onunla iyi vakit geçirdiğinizi düşündüm. Fakat bu güzel bacaklarla dışarı çıkınca, buradan ayrılamadım. Ne olduğunu gördünüz, boşaldım. Sizin dışarıda yaptıklarınızı görünce dikim hiç olmadığı kadar sertleşmişti ve boşaldım. Onun güzel harika vücudunu ve muhteşem ipek gibi bacaklarını okşamak ve amını parmaklayarak boşaltmaktan başka bir şey yapamam artık “ dedi.

İçinde bulunduğu durumu anlayarak, ona doğru eğildim ve fısıltıyla “Bir süre yanında oturabilir. Kendine güven, O harika bacakları, becerikli dudak ları ve diliye senin aleti yeniden sertleştirip hazır eder, meraklanma, rahat ol ve sikini onun eline ver. O bundan çok hoşlanır” dedim.

Karım tuvaletten çıkmış bize doğru geliyordu. “Tatlım bak bu Cemil, Ankara’ya gidiyor. Biraz dinlenmek için durmuş ve yalnız. Bizi görmüş, neden birazcık onunla oturmuyorsun. Senin ne kadar ateşli ve seksi bir sekreter olduğunu söyledim ona. Ben şimdi bizim arabamıza gidip dinleneceğim, haydi görüşürüz “ dedim ve arabaya gittim.

Arabamda koca bir ayn var. Aynayı onlar görünecek şekilde ayarladıktan sonra pantolonumun önünü açıp oturdum. Bir kaç dakika sonra karımın elini adamın omzuna atarak iyice ona yanaştığını gördüm. Eminim ki şimdi bacaklarını açıp eteğini sıyırmış ve çoraplarının üst kısmını ana sergiliyordur. Buluzunu açmış ve memeleri arasındaki vadiye gözlerine sunmuştur. Tabi meme uçları serleşmiştir. Biliyor ki bu adam iyice azmış ve onun vücudu için yanıyordur.

Sonra başını çevirim dudaklarını adamın dudaklarına bastırıp derin sert bir öpücük verdiğini gördüm. Biliyordum ki, dili adamın ağzına girip oynarken, elli sessizce aşağıya, adamın kucağına kayıp sikini okşamaya başlamıştır. Parmakları aletin gövdesini sarmış ve onu yeniden sertleştirmiş kendi amı da iyicve ıslanmıştır.

Sonra sırtını kapıya doğru dayayıp, adamın uzun seksi bacaklarını okşamasına izin verdi. Karımın eteği iyice yukarı toplanmış, kalçları meydana çıkmıştı. Adamın elleri, bacaklardan başlayarak bu kalçalara doğru kaymıştı. Adamın parmakları karımın amına girince inlemeye başladı. Adamın ewlleri üzerinde kıvranmaya başlamış, iyice ıslanmış ve bir kaç defa üst üste boşalmıştı.

Adamın kafası karımım memelerinden başlayıp, göbeğine, oradan da amına doğru kayerken ben de sikim elimde boşalmaya başlamıştı. Adam dilini karımın nemli amına kayup yalamaya başladığında, karımın başı arabanın penceresinden sışarıya doğru sarkmış ritimle sallanıyordu. Bir eliyle adamın başını tutup kulağını okşarken, diğer elini arabadan dışarı çıkarıp bana “tamam” işareti veriyordu. Aniden titremey başladı. Çığlık çığlığa “ooohhh sik beni, yala beni, dilile sik... Yaşlı pezevekk ooohhh ısır amımı oooh tanrımm geliyoooooooooruuuuum, aghhh sik, sik beni ooohhh geliyoruuuuuuuuum.... Ahhh- Oohhhhhh ağzına geliyoruuum” diye bağırdı.

Bu görüntü karşısında ben de boşalmış, koltuğa akıtmıştım. Mendille kendimi ve koltuğu temizleyip onun gelmesini beklemeye başladım.

Ama gelmeyip, adamın önüne eğimişti.Sanırım ona saksafon çalmaya başlayacaktı. Yavaşça arabadan çıkıp görünmeden onlara yaklaştım. Adamın aletini karımın dudaklarının arasında görmek istiyordum. Adam çok yorgundu kafasını geriye atmış öylece oturuyordu. Adamın pantolonunu açıp, bie eliyle taşakları okşarken, karımın ağzı ve dudakları adamın yarrağının gövdesini dibinden ucuna kadar yalamaya başladı. Adamın siki karımın ağzını doldurmuştu. Kalçalarını onun ağzına doğru hareket ettiriyor, Karım yarrağı içine çektikçe şehvetle ayı gibi hırlıyordu.

Arka koltuğa geçip oturdum.

Cemil’in siki sertleşince, karım “Şimdi Cemil, şimdi sok onu amıma” dedi. Sonra doğrulup dizleri iki tarafa atıp üzerine oturdu ve elleriyle adamın sikini tutup amına soktu. “Bak gene serleşti tatlım , artık sikebilirsin bu seksi orospuyu. Seksiyim değil mi canım ha?” diye devam etti. Sonra bana bakıp göz kırptı. Sonra boşalmaya hazır, sert sikime baktı.

Cemil çıldırmış gibiydi, yuvarlak kalçlalarını tutmuş, iye kamburlaşmış alttan karımın ritmine uymaya çalışıyordu. Karım göğüslerini adamın yüzüne dayamış, ve ona sikilirken arka koltuğa uzanıp benim sikimi yakalamıştı. Gözlerimin içine bakarak, seksi dudaklarıyla “Bebeğim daha fazla dayanamıyorum, boşalacağımmm ooohhhh, Sik beni Cemil, daha hızlı, sik daha sert, sok içime oooohohohhh, ohhh geliyorrrrrrr” diye inlerken, ellerinin arasında ki yarrağım titreyerek boşalmaya başlamıştı.  Karımda boşalmıştı. Cemil de spermleriyle karımın amını sulamıştı.

Onun eli benim sikimde benim elim anun amında eve kadar gittik. “Bu eğlendin mi sevgilim, sen de benim kadar azgın mıydın? Amın hala ateş gibi ve ıslak. Beni benim ateşimni söndüreceğinden emin misin? Hadi eve, yatak odamıza gidip birbirimizi yalayarak uyuyalım” dedi.